Prvotřídní mobilní aplikace pro veškerou komunikaci se školou

Mobilní aplikace dostupná v App store má velmi snadné ovládání a je stvořená pro okamžitou komunikaci mezi školou a rodiči, tak, aby měli stále své dítě na blízku.

Karellen kid

Dvě odlišné verze aplikace

Jedna pro zaměstnance školy a druhá pro rodiče a příbuzné dětí. Každý tak má přístup a přehled přesně o tom, co potřebuje. Verze pro učitele obsahuje možnosti zaznamenávání docházky, odesílání a přijímání zpráv přímo od rodičů a focení dětí s následným označením a automatickým odesláním online do systému. Verze pro rodiče zase umožňuje rodičům omluvit dítě ze školy, napsat zprávu přímo učitelům školy, kteří se běžně o dítě starají a sledovat aktuální aktivitu dětí.

Karellen iphone

Jednotlivé funkce

Docházka

Učitel může zaznamenávat každodenní příchody a odchody dětí. Tato informace se ihned objeví v systému na nástěnce a v mobilní aplikaci, kde je k dispozici rodičům. Rodiče mohou nahlásit děti jako nemocné například již ve večerních hodinách a ve škole tak okamžitě vědí, že dítě nedorazí.

Zprávy

Zprávy se bleskovou rychlostí dostanou od odesílatele k osobám, které na ně čekají. Učitel okamžitě přijme zprávy od příbuzných a stejně tak rodič může kontaktovat učitele okamžitě, pokud má nějaké důležité otázky.

Kalendář

Kalendář zobrazuje události, které byly zaregistrovány v databázi školy. To dává rodičům možnost organizovat svůj čas v souladu s událostmi, které se konají ve škole. Zaměstnanci školy mohou plánovat nadcházející události stejným způsobem.

Fotografie

Fotografie označené jménem dítěte se ihned objeví v aplikaci pro rodiče. Tato funkce umožňuje rodičům, aby byli informováni o všech činnostech, které se odehrávají ve škole v danou chvíli.

Jídelníček

Nejrychlejší možnost jak zjistit, co je ve škole k jídlu, a řídit si podle toho i domácí vaření. Jídelníček je v aplikaci dostupný jak pro rodiče, tak pro učitele.

Fotoaparát

Pro učitele je v aplikaci přístupný fotoaparát, a ti tak mohou fotit každodenní činnosti ve škole a na jednotlivých fotografiích označovat děti, přímo v aplikaci. Označené snímky jsou uloženy na serveru a jsou také rovnou odeslané rodičům do jejich aplikace.

Příbuzní

Aplikace obsahuje kontaktní údaje o rodinách dětí, které jsou učitelům k dispozici v případě jejich potřeby. Funkce tak eliminuje povinnost vyhledávat informace v počítači nebo v papírové kartotéce. Jsou tedy k dispozici vždy a ihned.

Informační kanál

V informačním kanálu mohou rodiče vidět aktuální informace o denní aktivitě dítěte ve škole. Okamžité zobrazení zpráv, fotografií, informací o spánku a jídle a další položky seřazené v chronologickém pořadí na jednom místě.

Všechny nástroje, které jsou potřeba

Od záznamu docházky po pořizování fotografií - vše zabalené v prvotřídní aplikaci.