Máte nějaké otázky nebo chcete Karellen vyzkoušet?

Systém si můžete bezplatně vyzkoušet. Stačí nám jen zaslat e-mail nebo nám zavolat a my se o vše postaráme a necháme vás používat systém až na celý měsíc zdarma.

Karellen kid

Napište nám

Buďte s námi v kontaktu na sociáních sítích

V jakých koutech světa mají Karellen rádi a jsou s ním spokojení

Karellen Iceland

Island

Od roku 1998, kdy naše spoluzakladatelka Margrét založila svou první školu, uběhlo již mnoho let. V roce 2012 jsme spojili síly vývoje software a její znalosti o předškolním vzdělávání a vznikl Karellen. Na Islandu provozuje náš systém 1/3 škol.

Karellen Czech Republic

Česká republika

V roce 2015, kdy většina systému je již ověřena tvrdými legislativními podmínkami Islandu, přesouváme naše zájmy také do Česka. První ohlasy jsou skvělé, a proto se snažíme přinést naše zkušenosti, usnadnit práci školám a udělat rodiče šťastnějšími i zde.

Karellen Sweden

Švédsko

Stejně jako do Česka se sem Karellen podíval poprvé v roce 2015. Ve Švédsku je dodáván do škol naším partnerem, který má již svou síť škol a základních škol, a proto zde bylo rozšíření mnohem rychlejší a stali jsme se součástí národního studentského kurikula.

Karellen Taiwan

Taiwan

Na Taiwanu máme již své zastoupení a nyní spolupracujeme s několika školami na modifikacích systému pro zdejší vzdělávací a legislativní podmínky. První nasazení je plánované na rok 2016 a my, i zdejší paní učitelky a páni učitelé se na to moc těšíme.